Aktuálne oznamy

Výška príspevku za pobyt dieťaťa v materskej škole:

• v zmysle § 28 odsek 5 zákon č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony s účinnosťou od 1. januára 2021 sa mení: „Výšku mesačného príspevku zákonného zástupcu na čiastočnú úhradu výdavkov materskej školy zriadenej obcou určí obec všeobecne záväzným nariadením, tento príspevok sa určuje jednotnou sumou pre všetky deti prijaté do materskej školy.
  • z uvedeného dôvodu miestne zastupiteľstvo schválilo jednotnú sumu príspevku za pobyt dieťaťa v materskej škole pre všetky deti vo výške 40,- €/dieťa/mesiac (okrem predškolákov). Mesačný príspevok sa uhrádza vopred do desiateho dňa v kalendárnom mesiaci;
  • poslanci miestneho zastupiteľstva uznesením č. 330/2020 rozhodli, že finančné prostriedky zo zvýšenia príspevku za pobyt dieťaťa v materskej škole t. j. 10 eur/ každé platiace dieťa, budú poukázané na účet materskej školy, s využitím na výdavky materskej školy súvisiace s prevádzkou, podľa jej potrieb napr. úhrada služieb, nákup spotrebného materiálu, učebných pomôcok  (hygienické potreby, pranie posteľnej bielizne,nákup tonerov, pomôcky pre deti - pastelky, farebný papier, výtvarný materiál, príprava rôznych podujatí a iné)

Oznam o zmene výšky príspevku za pobyt dieťaťa v materskej škole a výšky  príspevku na režijné náklady a spôsob ich úhrady.

{phocadownload view=file|id=35|target=s}

Milí rodičia,

v zmysle rozhodnutia MŠVVaŠ SR č. 2021/9418:1-A1810 s účinnosťou od 11. 01. 2021 mimoriadne sa prerušuje vyučovanie v školách a prevádzka školských zariadení.

Milí rodičia,

pozorne si prečítajte aktuálne usmernenie k opatreniam vyplývajúcim z druhého kola celoplošného testovania "Spoločná zodpovednosť" (8.11.2020) - netestované okresy

Tu je link:

Pri nástupe do MŠ treba priniesť vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti.

POZOR!! nové tlačivo tu:

{phocadownload view=file|id=33|target=s}

Milí rodičia,
spúšťame skúšobnú verziu stránky Edupage. Pokiaľ máte staršie deti v ZŠ, viete sa do nej prihlásiť. Ostatní dostali heslá e-mailom. Prosíme Vás, kontaktujte nás, ak sa Vám nepodarí prihlásiť. Mobilná aplikácia Edupage umožňuje odhlasovať stravu, komunikovanie s učiteľom. Prehľad o platbách za stravu. Žiadame Vás, aby ste naďalej používali odhlasovanie stravy aj prostredníctvom telefonického kontaktu.

Prevádzka MŠ je otvorená od1.10.2020
 od 6.30 h. do 16:30 h.
O 8.00 h sa všetky vchody zamykajú, dovtedy musia byť deti vo svojich triedach!

Najbližšie akcie

Pre Vaše detičky sme si pripravili v najbližšie dni tieto akcie

V rámci pandemickej situácie a zvýšených opatrení pre školy a školské zariadenia sa v MŠ nebudú realizovať do odvolania: jazykové, pohybové a kultúrno-umelecké aktivity. Mimo povinného výchovno-vzdelávacieho procesu.

Kontaktuje nás

Kde nás nájdete

Vyšehradská 17

Odhlasovanie obedov